Вівторок, 16.04.2024, 16:43

Головна » 2012 » Серпень » 31 » Українки – срібні призери міжнародного турніру
18:25
Українки – срібні призери міжнародного турніру

26 серпня на стадіоні ім. Юрія Гагаріна в Чернігові був зіграний останній матч ІІ міжнародного турніру з футболу «Кубок ФФУ» серед збірних команд дівчат віком до 17 років, що проводився за коловою системою. Цього дня збірній команді «Україна-2» (тренер – Василь Мамчур) протистояла збірна команда Ірану. Українки впевнено перемогли своїх ровесниць з Ірану з рахунком 4:0 та в підсумку стали бронзовими призерами міжнародного турніру. Загалом в чотирьох зіграних поєдинках вони набрали чотири очки, зігравши ще внічию 1:1 з білоруськими футболістками.

А ось переможцем ІІ міжнародного турніру з футболу «Кубок ФФУ» стала дівоча збірна команда Росії, яка здобула перемоги в усіх чотирьох матчах. Не зуміла скласти їй гідного опору в боротьбі за чемпіонство й основна дівоча збірна команда України під керівництвом Миколи Лисенка. Синьо-жовті поступилися росіянкам з рахунком 1:4 та вимушені були задовольнитися тільки срібними медалями турніру (9 очок, різниця м’ячів 14-7).

У складі як першої, так і другої дівочої збірної України виступали й молоді гравці жіночої футбольної команди «Нафтохімік» (Калуш) – Марія Дутчак і воротар Олександра Григорович, а також футболістки команди «Нафтохімік – ДЮСШ №3» Анжела Чужак, Вероніка Андрухів і Любов Мохнач. Не виключено, що хтось з них поїде в Нідерланди, де 30 жовтня поточного року розпочнеться відбірковий турнір у 8-ій групі, в якій дівоча збірна України (U-17) змагатиметься за вихід до наступного кваліфікаційного етапу чемпіонату Європи-2013 зі збірними Нідерландів, Чорногорії та Казахстану.

Василь Голинський.

На знімку: юні футболістки з Прикарпаття, які захищали честь України на міжнародному турнірі в Чернігові.

Категорія: Жіночий футбол | Переглядів: 535 | Додав: monarch | Теги: міжнародні турніри, Нафтохімік, Дівочий футбол, Нафтохімік-ДЮСШ №3 | Рейтинг: 5.0/1