Спортивна гімнастика [9]
Інші види спорту [65]
Різне [10]
Посилання на спортивне відео [5]
Цікаві відеотрансляції із змагань різних рівнів за участю спортсменів Калущини. Добірка спортивних відеоновин, прес-конференцій, інтерв"ю ...

Форма входу

Головна » 2014 » Грудень » 23 » Учні Калущини розіграли призи від генерального директора «КАРПАТНАФТОХІМу»
23:07
Учні Калущини розіграли призи від генерального директора «КАРПАТНАФТОХІМу»

Ця своєрідна дитяча міні-спартакіада з двох видів спорту розпочалася ще 20 листопада. За підсумками попередніх змагань з волейболу до фінальної частини турніру пробилися команди СЗОШ №2, ЗОШ №4, Тужилівського НВК і Підмихайлівської ЗОШ, які напередодні свята Миколая й розіграли між собою основні призи від генерального директора «КАРПАТНАФТОХІМу».

У двох перших матчах, в яких команди-переможці так званих міської та районної груп зустрічалися з колективами, що посіли в них другі місця, сільські волейболісти виявилися сильнішими від своїх суперників. Команда Тужилівського НВК перемогла команду СЗОШ №2 з рахунком 2:0, а команда Підмихайлівської ЗОШ обіграла команду ЗОШ №4 з рахунком 2:1.

Тільки в третій партії визначився і переможець поєдинку за третє місце. Його забезпечила собі команда СЗОШ №2, яка в надзвичайно захоплюючому та напруженому протистоянні подолала команду ЗОШ №4 з рахунком 2:1.

Не менш цікавим виявився і фінальний поєдинок між сільськими волейболістами. Однак тут обійшлося без третьої партії. Команда Підмихайлівської ЗОШ виграла дві партії в команди Тужилівського НВК з однаковим рахунком 21:18 і вперше стала переможцем вже традиційного волейбольного турніру серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів міста Калуша й Калуського району на призи гендиректора «КАРПАТНАФТОХІМу».

Від імені першого керівника підприємства нагороди вручив юним волейболістам голова ФСК «Нафтохімік» Василь Худин. Всі учасники турніру (а це 18 учнівських команд) отримали солодкі призи, вимпели та по волейбольному м’ячу. Звісно, кращі й дорогоцінніші м’ячі дісталися призерам і переможцеві змагань. До того ж три кращі команди були нагороджені грамотами та пам’ятними кутками.

Оскільки турнір з волейболу був приурочений до Дня Святого Миколая, то подарунки з нагоди цього дитячого свята приготували для учасників змагань магазини мережі комп’ютерної техніки «Комп’ютерний Всесвіт» в м. Калуші. Їх директор Володимир Андреєв вручив спеціальні призи (флешки, буклети та іншу рекламну продукцію від «Комп’ютерного Всесвіту») тренерові волейбольної команди Підмихайлівської ЗОШ Василю Юрківу та гравцям турніру, визнаних переможцями в чотирьох номінаціях. Ці нагороди отримали кращий нападник Роман Синяк (Тужилівський НВК), кращий захисник Євген Гребінник (СЗОШ №2), кращий пасуючий Микола Дирів (ЗОШ №4) та симпатія глядачів – Андрій Коколин (Підмихайлівська ЗОШ).

В особистій першості з настільного тенісу серед учнівської молоді Калущини, яка проводилася окремо серед юнаків і дівчат, найкращих результатів у фінальних змаганнях домоглися учень ЗОШ №7 Дмитро Сидорів і студентка Калуського політехнічного коледжу Сніжана. Вони і стали переможцями турніру.

Другі й треті місця посіли відповідно тенісисти Микола Якимечко (Калуський політехнічний коледж) і Василина Кільчицька (Новицький НВК) та Олег Павлишин (ЗОШ №3) і Таміла Комунецька (СЗОШ №2). До речі, Таміла була наймолодшою учасницею особистої першості з настільного тенісу серед учнівської молоді Калущини. Цій дівчинці виповнилося тільки сім років.

Всі учасники дитячого тенісного турніру отримали від генерального директора ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» солодкі призи, а його переможці і призери – грамоти і грошові премії. Головного суддю змагань Івана Тимчишина, учнів Віталія Перегінця (ЗОШ №7), Ілону Кушлик (Довпотівська ЗОШ), які посіли четверті місця, а також Богдана Борщевського (Калуський НВК «ЗОШ №10 – ліцей»), визнаного глядацькою симпатією, нагородили спеціальними призами від магазинів мережі комп’ютерної техніки «Комп’ютерний Всесвіт» в м. Калуші.

Василь Ткачук.

Категорія: Волейбол | Переглядів: 662 | Додав: monarch | Теги: волейбол, ФСК Нафтохімік, Василь Худин, Іван Тимчишин, настільний теніс | Рейтинг: 5.0/1