П"ятниця, 26.04.2024, 08:18

Головна » 2015 » Квітень » 3 » У «Мінералі» пройшов турнір пам’яті О. Гірника
11:48
У «Мінералі» пройшов турнір пам’яті О. Гірника

28 і 29 березня в ПК «Мінерал» проходив XIII традиційний шаховий турнір пам’яті Героя України, нашого земляка Олекси Гірника. Цього разу він відбувався у форматі особисто-командних змагань серед учнів навчальних закладів міста Калуша та Калуського району, а також мали можливість окремо позмагатися батьки дітей і керівники шахових гуртків.

Як завжди, до організації турніру та формування призового фонду долучилися син Героя України, депутат ВР двох скликань Євген Гірник, голова міськрайонної організації КУНу Олег Кушлик, голова районного осередку товариства «Просвіта» Оксана Тебешевська, начальник управління у справах сім’ї, молоді, фізкультури і спорту Калуської міськради Михайло Клим та окремі місцеві підприємці.

У змаганнях серед юнаків найкращого результату домігся учень Калуського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. №10-ліцей» Тарас Шеркунов, який також став абсолютним переможцем турніру. Друге місця посів теж учень цього навчального закладу Іван Воробець, а третім призером став учень ЗОШ №7 Валентин Прокоф’єв.

Учениця ЗОШ №6 Юліана Німак набрала найбільше очок у змаганнях серед дівчат. А друге і третє місця видороли Анастасія Мокрецька (ЗОШ №5) і учениця Голинської ЗОШ Христина Мацьків.

У загальнокомандному заліку переможцем турніру стала команда Калуського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. №10-ліцей», друге місце посіла команда Голинської ЗОШ, а третє дісталося команді ЗОШ №5. Всі вони були відзначені кубками з портретом Олекси Гірника та грамотами.

Керівник шахового гуртка ПНЗ «Кімната школяра» Галина Шевчук набрала абсолютну кількість очок у змаганнях серед дорослих. Друге місце в цьому турнірі посів вчитель історії Голинської ЗОШ Микола Солдат, який в цій школі навчає учнів гри в шахи, а третє місце виборов калушанин Ярослав Пасєка.

Всі переможці турніру були нагороджені медалями, грамотами та грошовими преміями. Його організатори також нагородили наймолодших учасників змагань та учнів, які проявили волю до перемоги. Крім того, всім змагальникам вони вручили книги про Олексу Гірника «Спалився за Україну».

Василь Ткачук.

Фото Василя Мельника.

Категорія: Шахи | Переглядів: 584 | Додав: monarch | Теги: Микола Солдат, Євген Гірник, Оксана Тебещевська, Юліана Німак, Галина Шевчук, турнір памяті Олекси Гірника, Тарас Шеркунов, Шахи | Рейтинг: 5.0/1