П"ятниця, 29.03.2024, 03:23

Головна » 2012 » Лютий » 2 » У Калуші відбувся 23-ій турнір пам’яті Степана Бандери
00:53
У Калуші відбувся 23-ій турнір пам’яті Степана Бандери

27-29 січня в ПК Мінерал» пройшов вже 23-ій всеукраїнський шаховий турнір пам’яті Степана Бандери, організований ФСК «Нафтохімік», управлінням у справах сім’ї, молоді, фізкультури і спорту Калуської міськради та шахово-шашковою федерацією м. Калуша. У змаганнях основного турніру А взяли участь 99 шахістів з 10 областей України та м. Києва, а учасниками турніру Б були 18 шахістів другого спортивного розряду.

Серед останніх перемогу святкував Олег Боєчко з Коломиї, який набрав 8 очок у 9-ти зіграних партіях та виконав норматив першого спортивного розряду. Друге місце в турнірі Б виборов львів’янин Григорій Кириценко, а третє забезпечив собі Михайло Шевчук з калуша.

Переможцем турніру А став майстер спорту Андрій Шанковський з Богородчан. 14-річний львів’янин, кандидат у майстри спорту Данило Сорока у змаганнях шахістів основної групи посів друге місце, а з третім результатом завершив турнір майстер спорту Михайло Яристий з Чернівців.

Серед калуських шахістів до призової десятки ввійшов кандидат у майстри спорту Всеволод Ритенко. Грошовою премією та дипломом також було відзначено Михайла Шахова, який посів перше місце у змаганнях серед дітей 2000 року народження і молодших.

Організатори турніру нагородили й кращих шахістів серед юнаків до 18 років і дівчат цього віку, ветеранів поважного віку, найстаршого і наймолодшого учасника змагань. Посприяли цьому спонсори – міська і районна ради, об’єднаний профком «ЛУКОР – Карпатнафтохім», міська і районні організації ВО «Свобода», Українське реєстрове козацтво та готельно-ресторанний комплекс «Асторія».

Богдан Долинчук, головний суддя змагань.

Категорія: Шахи | Переглядів: 651 | Додав: monarch | Теги: турніри, Михайло Шахов, Всеволод Ритенко, Шахи | Рейтинг: 5.0/2