П"ятниця, 19.04.2024, 13:53

Головна » 2012 » Липень » 18 » У Донецьку здобули тільки очко
00:40
У Донецьку здобули тільки очко

7 липня були зіграні матчі заключного туру першого кола чемпіонату України з жіночого футболу. Команда «Нафтохімік» (Калуш) цього дня свій поєдинок провела в Донецьку з місцевою командою «Донеччанка», яка в нинішньому сезоні поразок в рідних стінах ще не зазнавала.

Футболістки «Нафтохіміка» були неабияк налаштовані перервати цю безпрограшну серію донеччанок. Але, як згодом з’ясувалося, їхнього бажання й самовідданої гри в надзвичайно спекотну днину (плюсова температура повітря перевалювала за позначку 300С) на футбольному полі, яке за своїм розміром було меншим від стандартного, виявилось недостатньо для досягнення позитивного результату. Підопічним Миколи Пристая забракло в цьому поєдинку індивідуальної технічної майстерності й елементарного везіння під час виконання ударів по воротах з позицій, вигідних в багатьох випадках для забивання голів.

– Гравці «Нафтохіміка», – констатував Микола Семенович, – переграли в Донецьку своїх суперниць за всіма компонентами футбольної гри, але переваги за забитими голами, на жаль, не домоглися. За весь матч, більшість часу якого вони провели на половині поля «Донеччанки», по воротах суперниць було завдано більше трьох десятків ударів. Крім того, у бік воріт «Донеччанки» суддею було призначено десь 15-20 кутових ударів, а господарі поля не спромоглися одержати право бодай на виконання одного удару від кутового прапорця.

Відкрила рахунок у цьому матчі Крістіна Алєксанян влучним ударом з близької відстані вже на 7-ій хвилині першого тайму. На 34-ій хвилині команда «Нафтохімік» перемагала «Донеччанку» вже з рахунком 2:1 (після розіграшу кутового знову відзначилася Крістіна Алєксанян). Однак не минуло й двох хвилин після цього, як донеччанки спромоглися зрівняти рахунок, забивши гол після розіграшу штрафного удару.

Знову вийти вперед футболістки «Нафтохіміка» могли ще до перерви, однак свої слушні нагоди для того, щоб влучити в ціль, не використали. Змарнували вони і в другому таймі багато хороших моментів для того, аби все-таки забити переможний гол. Щоправда, в кількох епізодах просто відмінно зіграла воротар «Донеччани» Юлія Познохирєва. Але і вона на останніх секундах матчу була б безсила відбити м’яч після удару з близької відстані тієї ж Крістіни Алєксанян, якби вірменська легіонера «Нафтохіміка» спрямувала шкіряну кулю не трішки вище поперечини, а в ствір воріт.

Після фінального свистка арбітра поєдинку, який зафіксував у ньому нічию 2:2, футболістки «Донеччанки» не скривали свого неабиякого задоволення від такого результату, адже їм і практично весь другий тайм довелось тільки руйнувати атаки гравців «Нафтохіміка», аби не дозволити гостям здобути в Донецьку три очки.

Неочікуваною «осічкою» калуської команди у виїзному матчі скористалися футболістки харківського клубу «Житлобуд-1», які вдома обіграли чернігівську «Легенду» з рахунком 2:0 та збільшили свій відрив від «Нафтохіміка» в турнірній таблиці чемпіонату України до трьох очок. В інших матчах, що відбулися минулої суботи, були зафіксовані такі рахунки:

8  «АТЕКС»              8        0        1        7        2-25       1

Поєдинки 8 туру чемпіонату України пройдуть 21 липня без участі команд «Нафтохімік» та «АТЕКС», які матч між собою зіграли раніше – 25 травня. А ось команда «Житлобуд-1» цього дня в Харкові прийматиме «Донеччанку». Матч між цими клубами, безперечно, буде центральним серед двох інших, що відбудуться 21 липня.

Наступної ж суботи, 28 липня, з командою «Житлобуд-1» вже зіграє калуська команда «Нафтохімік». Поєдинок між ними пройде на стадіоні «Хімік». Нагадаємо, що в першому колі чемпіонату України матч цих команд завершився з рахунком 1:0 на користь харківських футболісток.

За словами головного тренера «Нафтохіміка» Миколи Пристая, після зіграного 7 липня поєдинку в Донецьку гравцям команди було надано короткотермінові канікули. Вакації у футболісток триватимуть до 15 липня, а вже з наступного дня в Івано-Франківську вони знову приступлять до тренувань.

У період підготовки команди до надзвичайно важливого для неї матчу з харківським клубом «Житлобуд-1» заплановано проведення одного спаринг-поєдинку. Ймовірніше всього, що дівчата зіграють його з якоюсь юнацькою командою Івано-Франківської області.

Василь Ткачук.

Категорія: Жіночий футбол | Переглядів: 533 | Додав: monarch | Теги: жіночий футбол, Крістіна Алєксанян, чемпіонат України-2012, Микола Пристай | Рейтинг: 5.0/1