Головна » 2013 » Серпень » 8 » Роман Драган вдало дебютував на тренерському містку ФК «Калуш»

ФК «Калуш» (Калуш) – «Карпати» (Яремче) – 2:0 (0:0)

4 серпня 2013 р., м. Калуш, стадіон «Хімік»

Арбітр: Олег Музика (м. Рогатин)

Асистенти: Сергій Чорний і Мирослав Дмитрук (обидва – м. Івано-Франківськ)

Голи: Ярослав Олевич (53), Юрій Коско (80).

Перший поєдинок другого кола чемпіонату області з футболу між ФК «Калуш» і яремчанськими «Карпатами» калуські вболівальники очікували з нетерпінням. Він повинен був дати відповідь на питання, чи готова команда не лише боротися за збереження прописки в групі сильніших, а й досягти в підсумку максимально можливого показника – 5-7 місця в турнірній таблиці.

Хоча гості з перших хвилин поєдинку виглядали дещо мобільнішими, однак тактичні перестановки нового тренера калушан Романа Драгана змусили їх згодом стримати свій атакуючий запал. Ініціатива перейшла до господарів і вже вони почали загрожувати воротам «Карпат». А емоційний наставник ФК «Калуш», як у свій час Едуард Малофеєв, постійно тримав своїх підопічних у напрузі. І це дало відповідний результат. На 53-ій хвилині під час навісу в карну зону гостей найвище всіх вистрибнув Ярослав Олевич і рахунок у матчі було відкрито. «Карпати» чинили опір, але на 80-ій хвилині молодий нападник ФК «Калуш» Юрій Коско красивим обвідним ударом з лету поставив остаточну крапку в поєдинку.

Отже, можна привітати Романа Драгана з вдалим дебютом на тренерському містку ФК «Калуш».

Звітний матч чемпіонату області з футболу проти яремчанських «Карпат» калуська команда провела в такому складі: Богдан Кузів (воротар), Тарас Фітковський, Ярослав Олевич, Андрій Драган, Василь Савчин, Андрій Король (Олег Питльований, 83), Орест Мельник, Юрій Коско (Володимир Борщ, 87), Олексій Брізе (Олег Боднар, 30), Ярослав Микуляк, Роман Яловий.

А ось юнаки ФК «Калуш» поступилися своїм ровесникам з Яремче з рахунком 1:5.

Ростислав Михайловський.

Категорія: Футбол | Переглядів: 861 | Додав: monarch | Теги: Юрій Коско, Ярослав Олевич, футбол, Роман Драган, ФК Калуш, чемпіонат області | Рейтинг: 5.0/1