Головна » 2011 » Серпень » 6 » Реваншувалися за поразку в Сваричеві
22:01
Реваншувалися за поразку в Сваричеві

ФК "Сваричів" – ФК "Калуш" – 2:3

Готуючись до другого кола обласної першості, ФК «Калуш» в оновленому складі провів товариський поєдинок у Сваричеві з місцевою командою.

Господарі вже з перших хвилин матчу повели масовані атаки на ворота калушан. Та приголомшити суперника, як це вдалося сваричівцям у матчі першості області двомісячної давнини, їм не судилося. Найшла, як то кажуть, коса на камінь. Більше того, захопившись атаками, вони пропустили випад гостей по правому фланзі, на якому активно діяла зв’язка Володимир Гіфес – Орест Мельник. Після чергового проходу і навісу останнього в штрафний майданчик Андрій Салаш уміло зіграв на випередження і відкрив рахунок.

До кінця першого тайму тривала гра на зустрічних курсах, у якій ФК «Сваричів» зумів не лише зрівняти рахунок, але й вийти вперед. Але після перерви ситуація докорінно змінилася. Після невпевнених дій воротаря господарів, який випустив м’яча з рук, на добивання першим встиг капітан калуської команди Андрій Король та зрівняв рахунок. Це стало для сваричівців повною несподіванкою, і господарями становища були вже калушани, які останні 30 хвилин повністю володіли ініціативою.

Та й гол у виконанні ФК «Калуш» не забарився. Скориставшись помилкою захисників при створенні штучного офсайду, Андрій Салаш робить «дубль» у матчі і встановлює остаточний рахунок. Таким чином калушани взяли реванш в Сваричеві за прикру поразку в першому колі першості області з рахунком 0:11.

Ось що сказав після гри головний тренер ФК «Калуш» Юрій Маляр: «Результату сприяла краща фізична готовність наших гравців. З допомогою створеної нещодавно громадської організації «ФК «Калуш» команда провела 15-денну підготовку до другого кола обласної першості. До нас повернулись Василь Іванів, Ярослав Олевич і Андрій Салаш з долинського «Нафтовика», Володимир Гіфес, Олег Боднар, Орест Мельник і Андрій Король з «Карпати-Кроно» (Брошнів), Тарас Луцан з тисменицького «Хутровика». Також готові допомогти команді досвідчені Роман Русановський і Петро Лесів, у яких зараз незначні пошкодження».

ФК «Калуш» провів гру в такому складі: Юрій Сорока (Іван Якимук, 46), Василь Іванів, Ярослав Олевич, Володимир Гіфес, Володимир Мандрик, Олег Боднар, Орест Мельник, Тарас Луцан (Мирослав Микуляк, 46), Андрій Салаш, Любомир Стовбан, Андрій Король.

Ростислав Михайловський.

Категорія: Футбол | Переглядів: 675 | Додав: monarch | Теги: футбол, Першість області, Юрій Маляр | Рейтинг: 5.0/1