П"ятниця, 29.03.2024, 13:22

Головна » 2014 » Квітень » 25 » Призи гендиректора «КАРПАТНАФТОХІМу» виборюють юні баскетболісти
23:58
Призи гендиректора «КАРПАТНАФТОХІМу» виборюють юні баскетболісти

23 квітня в Калуші стартував черговий дитячий турнір на призи генерального директора ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» Володимира Шулиндіна. Цього разу ФСК «Нафтохімік» організував змагання з баскетболу серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів міста Калуша та Калуського району, приурочивши їх до Міжнародного дня захисту дітей.

У день відкриття турніру, в якому зголосилися взяти участь 15 юнацьких команд, були зіграні і перші матчі. За їх підсумками визначились дві кращі команди серед п’ятьох колективів загальноосвітніх навчальних закладів Калуського району, які надалі вже у фінальній частині турніру продовжать боротьбу за його основні нагороди з двома найсильнішими командами від міста.

З сільської групи «А» до фіналу потрапила команда Верхнянської ЗОШ, яка обіграла команду Сівка-Войнилівського НВК з рахунком 20:7. Переможцем групи «Б», де змагалися три команди, стали волейболісти Довговойнилівської ЗОШ. Вони обіграли своїх суперників з Войнилівської ЗОШ (35:6) і Перевозецької ЗОШ (37:7). Друге місце в цій групі посіли войнилівські волейболісти, перемігши перевозецьких учнів з рахунком 8:6.

Зіграли поєдинок між собою і переможці сільських груп «А» і «Б». У ньому сильнішими виявились верхнянські волейболісти, які обіграли суперників з Довговойнилівської ЗОШ з рахунком 17:2.

Щодо команд загальноосвітніх навчальних закладів Калуша, які теж розподілено на дві групи (по п’ять колективів у кожній), то вони 23 квітня тільки розпочали боротьбу за вихід до фінальної частини турніру. Зокрема, цього дня було зіграно тільки чотири матчі, результати яких виявилися наступними:

Група «А»:

СЗОШ №2 – ЗОШ №4 – 39:2;

Група «Б»:

ЗОШ №6 – Калуська гімназія – 14:18,

НВК «ЗОШ №10-ліцей» – ЗОШ №1 – 37:6,

ЗОШ №5 – ЗОШ №6 – 19:12.

У групі «А» ще не приступали до змагань команди третьої, сьомої і восьмої шкіл.

Василь Ткачук.

Прикріплення: Зображення 1
Категорія: Інші види спорту | Переглядів: 501 | Додав: monarch | Теги: ФСК Нафтохімік, турнір на призи гендиректора КАРПАТ, баскетбол | Рейтинг: 5.0/1