П"ятниця, 26.04.2024, 05:13

Головна » 2012 » Червень » 8 » На матч Євро-2012 поїдуть хлопчики з Коломиї
02:15
На матч Євро-2012 поїдуть хлопчики з Коломиї

1 червня на футбольному майданчику зі штучним покриттям біля торгового центру «Гостинний дім» пройшла фінальна частина турніру з міні-футболу серед вуличних і дворових команд хлопчиків 1999-2000 років народження і молодших, які посіли перше та друге місця в зональних змаганнях, що в другій половині травня відбулися в Калуші, Коломиї, Косові й Делятині.

Головним призом турніру, присвяченого Міжнародному дню захисту дітей, були квитки на матч чемпіонату Європи з футболу між командами національних збірних Португалії та Данії, що відбудеться 13 червня на стадіоні у Львові. Для команди-переможниці змагань дев’ять квитків на цей поєдинок закупило керівництво торгового центру «Гостинний дім» в м. Калуші. Тож, зрозуміло, юні футболісти кожної з восьми команд були неабияк налаштовані тільки на здобуття першого місця. Тому ні пристрастей, ні емоцій, ні спортивної злості та азарту на футбольному майданчику в Міжнародний день захисту дітей не бракувало.

На відкритті фінального турніру було урочисто нагороджено грамотами від міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» та подарунками від торгової мережі «Гостинний дім» три кращі вуличні та дворові дитячі команди міста Калуша – «Спарту» за здобуте 1-е місце в зональних змаганнях, «Блоктекс» (2-е місце) та колектив «Галичани» (3-є місце). Щоправда, тільки «Спарта» та «Блоктекс» отримали можливість представляти Калущину у фіналі турніру. Також індивідуальними призами від торгової мережі «Гостинний дім» було відзначено кращих юних калуських футболістів – воротаря Владислава Заріцького, бомбардира Павла Медвідя та гравця Дениса Беника.

Обидві калуські команди у фінальній частині турніру посіли в своїх групах другі місця, тож надалі довелось їм зіграти поєдинки з командами-переможцями інших груп. «Спарта», яка в групі А поступилася тільки команді Коломийської ЗОШ №4 з рахунком 7:2, зустрілася в півфіналі з командою з села Білі Ослави Надвірнянського району. Напружений поєдинок завершився з рахунком 5:4 на користь калуських футболістів.

В іншому півфінальному матчі уже згадана команда Коломийської ЗОШ №4 обіграла нашу команду «Блоктекс» тільки в серії пенальті. Основний час цього поєдинку завершився внічию 5:5, причому коломийські футболісти зрівняли рахунок тільки на останній хвилині другого тайму. А у футбольній лотереї до них теж виявилася більш прихильною фортуна. Коломияни забили з пенальті чотири голи, а калушани тільки три.

Не менш напруженим виявився й фінал між калуською «Спартою» і Коломийською ЗОШ №4. Перемагаючи номінальних гостей з рахунком 4:3, футболісти й цієї нашої команди дозволили коломиянам забити такий бажаний для них гол на останній хвилині другого тайму. Тож визначати переможця цього поєдинку теж довелося ударами з пенальті. І, як не прикро, знову влучнішими виявилися футболісти Коломийської ЗОШ №4 – 4:3, які й стали переможцями турніру, здобувши такі омріяні квитки на матч Євро-2012.

Керівництво торгової мережі «Гостинний дім» також відзначило призами калуські команди «Спарта» і «Блоктекс», які посіли відповідно друге і третє місця.

Не було скучно 1 червня біля ТЦ «Гостинний дій» й юним футбольним уболівальникам, іншим присутнім тут дітям, для яких організовувалися конкурси з набивання м’яча, попадання м’ячем у ворота, змагання з дартсу. Всі їх учасники нагороджувалися заохочувальними призами, а переможці та призери – пакетами з солодощами від торгової мережі «Гостинний дім».

Ольга Ярухіна, керівник відділу маркетингу і реклами ТЦ «Гостинний дім» в м. Калуші.

Категорія: Футбол | Переглядів: 526 | Додав: monarch | Теги: міні-футбол, турнір на призи торгової мережі Гос | Рейтинг: 5.0/1