Вівторок, 16.04.2024, 22:59

Головна » 2012 » Вересень » 11 » Майстер-клас від ветеранів львівських «Карпат»
22:01
Майстер-клас від ветеранів львівських «Карпат»

Завершальним дійством спортивно-мистецької програми на стадіоні «Хімік», що тут відбувалася минулої неділі з нагоди професійного свята нафтохіміків – Дня працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості, став товариський футбольний матч між ветеранськими командами «Карпати» (Львів) і «ЛУКОР» (Калуш). І ті вболівальники, котрі прийшли на головну спортивну арену міста подивитися цей поєдинок, не прогадали, бо гра ветеранів футболу видалася насправді цікавою й захоплюючою. Хоча й не всі з очікуваних колишніх зірок професійного львівського клубу зуміли приїхати до Калуша, а в складі «ЛУКОРу» з об’єктивних причин не було Василя Качура, Романа Бігуна та інших футболістів-ветеранів, котрі минулого року виділялися своїми хорошими фізичними й технічними кондиціями в матчі з ветеранами київського «Динамо».

Як і торік, обслуговував товариських футбольний поєдинок ветеранських команд місцевий арбітр національної категорії Євген Геренда, а асистували йому калуські судді Володимир Савка й Тарас Височа.

Справжній майстер-клас гри у футбол ветерани львівських «Карпат» почали демонструвати відразу, як тільки арбітр просигналізував свистком про початок зустрічі. Вони й досить швидко відкрили рахунок в матчі. Вже на 6-ій хвилині першого тайму відзначився Богдан Стронціцький влучним ударом з пенальті, яке арбітр призначив за порушення правил гри в штрафному майданчику воротарем «ЛУКОРу» Василем Кулинином.

Натомість господарям поля, які в середньому за віком були дещо молодшими за львів’ян, довго не вдавалося налагодити командну гру. Простежувалась недостатня зіграність гравців «ЛУКОРу», а на вістрі атаки хоч і «крутили каруселі» своїми індивідуальними діями Святослав Іванів і Петро Лесів, однак у вирішальних моментах м’яч після їхніх ударів пролітав мимо воріт або ж відбивав голкіпер «Карпат» Федір Красюк.

За рахунку 1:0 на користь «Карпат» команди і пішли на перерву, під час якої довелося чути від вболівальників на стадіоні «Хімік», що в другому таймі ветерани «ЛУКОРу» неодмінно відіграються, бо, мовляв, цей матч має завершитися внічию. Однак прогнози скептиків не збулися. Незважаючи на зусилля, яких докладали гравці «ЛУКОРу», аби зрівняти рахунок, вони за кілька хвилин до фінального свистка пропустили другий гол у свої ворота. Його записав до свого активу Олег Яремчук, який вийшов віч-на-віч з голкіпером та технічно ногою перекинув через нього м’яч у ворота. Щоправда, невдовзі після цього в складі «ЛУКОРу» нарешті відзначився влучним ударом Петро Лесів. Він же на останніх хвилинах матчу міг забити й другий гол, але не реалізував пенальті (м’яч після виконаного удару з 11-метрової позначки поцілив у стійку воріт). У підсумку товариський футбольний матч між ветеранськими командами «ЛУКОР» і «Карпати» так і завершився з рахунком 2:1 на користь гостей зі Львова.

Для футбольних статистів повідомлю, що у складі команди «ЛУКОР» виходили на поле та грали у товариському матчі такі ветерани футболу: Василь Кулинин (воротар), Юрій Маляр, Андрій Романчук, Валерій Добняк, Ярослав Голубчак, Володимир Мандрик, Петро Лесів, Василь Червоний, Борис Червоний, Святослав Іванів, Володимир Мандрик-молодший, Василь Федик, Роман Драган. Керував їхніми діями нині головний тренер жіночої футбольної команди «Нафтохімік» (Калуш) Микола Пристай.

За команду ветеранів львівських «Карпат» виступали наступні гравці: Федір Красюк (воротар), Олександр Чижевський, Олександр Войтюк, Анатолій Саулевич, Микола Лапко, Богдан Стронціцький, Олег Яремчук, Віктор Башта, Роман Лаба, Володимир Шеремета, Ярослав Думанський, Степан Нич, Геннадій Ліхачов. Виводив їх на гру в Калуші відомий тренер Ростислав Поточняк.

Василь Ткачук.

Категорія: Футбол | Переглядів: 660 | Додав: monarch | Теги: Ростислав Поточняк, футбол, команда ветеранів ЛУКОРу, команда ветеранів львівських Карпат, Микола Пристай, товариський матч | Рейтинг: 5.0/1