Середа, 17.04.2024, 01:24

Головна » 2012 » Серпень » 31 » Лідер чемпіонату в Калуші зазнав фіаско
19:02
Лідер чемпіонату в Калуші зазнав фіаско

Першої поразки зазнав у нинішньому сезоні жіночий футбольний клуб «Житлобуд-1» з Харкова. Обіграла його команда «Нафтохімік» (Калуш) в першому півфінальному матчі розіграшу Кубка України з жіночого футболу, доказавши, що непереможний український жіночий футбольний клуб можна перемагати. І навіть з пристойним рахунком.

Кубкового матчу між цими суперниками, що відбувся у четвер, 30 серпня, на стадіоні «Хімік», калуські футбольні вболівальники очікували з нетерпінням та вірою в те, що команда «Нафтохімік» зуміє реабілітувати себе в їхніх очах за дві поразки з рахунком 0:1 і 0:3, яких зазнала від харківських футболісток у поєдинках чемпіонату України. І футболістки сповна виправдали їхні надії.

Початок зустрічі для господарок був не надто оптимістичним. Їм тривалий час не вдавалося взяти м’яч під свій контроль – той більше слухався харків’янок. Правда, відкрити рахунок гостям вдалося не в позиційному наступі, а в контратаці: на 21-ій хвилині матчу Таїсія Нестеренко з-за меж штрафного майданчика поцілила у ближній кут воріт, які вперше захищала новобранка калуської команди – вірменська легіонерка Анна Карапетян.

Локомотивом, який потяг футболісток «Нафтохіміка» вперед, стала Ольга Бойченко. Калушанки поступово нарощували свої атакуючі дії та врешті-решт спромоглися відібрати ініціативу в суперниць. На 39-й хвилині поєдинку саме Бойченко здобула для своєї команди право на 11-метровий удар, який реалізувала Юлія Ващенко. Майже одразу Гаяне Костанян могла вивести «Нафтохімік» вперед, проте воротар команди «Житлобуд-1» Ірина Саніна у красивому стрибку ліквідувала загрозу.

Другий тайм господарки провели ще потужніше. На 57-й хвилині капітан команди «Нафтохімік» Олена Ходирєва здобула право на штрафний удар, який сама ж реалізувала. Їй вдалося майстерно перекинути м’яч через стінку і залишити І. Саніну «поза грою». Дещо пізніше Олена могла відзначитися вдруге, коли виконувала штрафний удар майже з тієї точки, що й перший, але цього разу влучила в поперечину, від якої м’яч відбився та вилетів за межі поля.

Гості відповіли гострою контратакою, завершуючи яку Ольга Овдійчук з близької відстані пробила над поперечкою. А надалі вони, стримуючи атаки господарок, не гребували й грубими порушеннями правил гри. Так, на 70-й хвилині Ганна Татаринова руками зупинила прорив Ольги Бойченко й арбітр не пошкодував для капітана «Житлобуда» другої жовтої картки в матчі. Господарки миттєво скористалися з чисельної переваги. Після розіграшу стандарту не сильним, але влучним ударом зусилля партнерок завершила Вікторія Пилипів.

А за десять хвилин до завершення основного часу матчу гості взагалі залишилися вдев’ятьох. Марина Масальська не по-спортивному повелася з Гояне Костанян. Момент залишився поза увагою арбітра, однак порушення розгледів його асистент. Після сигналу «бокового» судді харків’янку було покарано червоною карткою. Як тут не згадати, що в поєдинку цих команд у першому колі чемпіонату країни «Житлобуд-1» провів вдев’ятьох півтора тайми, що не завадило команді перемогти.

Тепер вийшло все по-іншому. В компенсований час гості пропустили у власні ворота четвертий гол. Його записала до свого активу активна Ольга Бойченко. За дві хвилини до цього півзахисник національної збірної України вдруге у матчі здобула для своєї команди право на 11-метровий удар. Однак Олена Ходирєва шанс збільшити рахунок змарнувала – після її потужного удару м’яч влучив у поперечку.

Кращим гравцем звітного матчу було названо голкіпера «Нафтохіміка» Анну Карапетян. Її впевнені дії на останньому рубежі неабияк посприяли перемозі, яку футболісткам калуської команди потрібно буде відстояти 5 вересня у матчі-відповіді в Харкові.

В іншому матчі 1/2 фіналу Кубка України «Донеччанка» більш ніж упевнено переграла «Іллічівку» – 7:0.

Василь Ткачук, Володимир Горощак.

Категорія: Жіночий футбол | Переглядів: 568 | Додав: monarch | Теги: жіночий футбол, Вікторія Пилипів, Кубок України, Ольга Бойченко, Олена Ходирєва, Анна Карапетян, Юлія Ващенко, ФК Нафтохімік | Рейтинг: 5.0/1