Спортивна гімнастика [9]
Інші види спорту [65]
Різне [10]
Посилання на спортивне відео [5]
Цікаві відеотрансляції із змагань різних рівнів за участю спортсменів Калущини. Добірка спортивних відеоновин, прес-конференцій, інтерв"ю ...

Форма входу

Головна » 2011 » Квітень » 19 » Кубок України розіграють „Нафтохімік – ДЮСШ-3” і „Біличанка НПУ”
23:41
Кубок України розіграють „Нафтохімік – ДЮСШ-3” і „Біличанка НПУ”

16 квітня в спортзалі ДЮСШ „Сокіл” відбувся другий півфінальний поєдинок Кубка України з жіночого футзалу між командами „Нафтохімік – ДЮСШ-3” (Калуш) і „Олімпік” (Дніпропетровськ). Результат протистояння цих колективів у Калуші мав дати відповідь на запитання, хто з них гарантує собі право розіграти головний національний трофей 2011 року з переможцем іншої півфінальної двоматчевої зустрічі команд „НІКА – педуніверситет” (Полтава) і „Біличанка НПУ” (Коцюбинське Київської області).

Поразка команди „Нафтохімік – ДЮСШ-3” в Дніпропетровську з мінімальним рахунком 2:3 спонукала її перемагати вдома суперника з різницею, як мінімум, у два голи. І, забігаючи наперед, скажемо, що наші футболістки домоглися бажаного результату.

Обидві команди розпочали матч не надто активно, більше дбаючи про те, щоб не пропустити перший гол у свої ворота. Але надалі гравцям "Олімпіка" було вже значно складніше руйнувати все більш наполегливі наступальні дії господарок майданчика. І рахунок в цьому поєдинку врешті-решт було відкрито. На 13-ій хвилині влучним ударом відзначилася нападниця і капітан команди „Нафтохімік – ДЮСШ-3” Христина Ботюк.

Через дві хвилини подвоїла рахунок Марія Михайлюк. Але майже відразу після цього гравці "Олімпіка" успішно завершили свою контратаку і таким чином один гол відквитали. Голкіпера команди „Нафтохімік – ДЮСШ-3” Ольгу Витвицьку змусила витягнути м’яч із сітки воріт нападниця гостей Валя Тараканова.

Господарки майданчика з результативною відповіддю не забарилися. На 17-ій хвилині гол у ворота "Олімпіка" знову забила Христина Ботюк. А до перерви гості пропустили ще один гол, автором якого могла бути голкіпер команди „Нафтохімік – ДЮСШ-3” Ольга Витвицька. Власне, вона сильно викинула мяч до воріт суперниць, де він знайшов ногу голкіпера "Олімпіка" і зрекошетив у ворота. Однак судді вирішили, що це був автогол.

У другому таймі футболістки "Олімпіка" намагалися більше атакувати, щоб виправити ситуацію й врешті-решт домогтися бажаного для них результату у виїзному поєдинку. Проте гравці команди „Нафтохімік – ДЮСШ-3” вміло контролювали гру й організовували свої небезпечні атаки. Дві з них завершилися влучними ударами нападниці Ангеліни Молошик. Гості ж спромоглися тільки на один гол, який забили на останній хвилині матчу.

Отже, команда „Нафтохімік – ДЮСШ-3”, впевнено перемігши дніпропетровський "Олімпік" з рахунком 6:2, виборола право зіграти у фіналі Кубка України з жіночого футзалу. За цей почесний національний трофей вона змагатиметься з командою „Біличанка НПУ” (Коцюбинське Київської області), яка за підсумками двох півфінальних кубкових поєдинків переконливо обіграла команду „НІКА – педуніверситет” (Полтава) – 13:1 (вдома) і 14:3 (на виїзді). Фінальний матч між ними, за попередніми даними, мав би відбутися 21 травня 2011 року.

Василь Ткачук.

Наша довідка. Команда "Біличанка НПУ" з смт. Коцюбинське Київської області упродовж кількох останніх років є незаперечним лідером в українському футзалі. Гравці "Біличанки", переважна більшість яких є студентами Національного педагогічного університету ім. М. Драгоманова, складають основу національної збірної України з футзалу.

Надзвичайно високий рівень цієї команди підтверджують здобуті нею титули.

"Біличанка НПУ" – п’ятиразовий чемпіон України (1996, 2004, 2008, 2009, 2010 рр.) та п’ятиразовий володар Кубка України з футзалу серед жіночих команд (2002, 2004, 2008, 2009, 2010 рр.); переможець міжнародного турніру "Кубок Едель" (2000 р., м. Мінськ); переможець міжнародного турніру "Кубок IUTT" (2006 р., Нідерланди); переможець міжнародного футбольного фестивалю "Білі ночі" в Санкт-Петербурзі (2007 р.); переможець міжнародного турніру "Кубок Хелени" (2008 і 2009 рр., Угорщина); переможець міжнародного турніру "Кубок Хеткути" (2010 р., Угорщина); переможець міжнародного турніру "Кубок Шести націй" (2010 р., Угорщина); володар Кубка Євразії 2004 і 2007 років – міжнародного турніру з футзалу серед кращих клубних команд СНД і країн Центральної Європи.

На світлинах Романа Витвицького:

Христина Ботюк (з м’ячем) у цьому матчі відзнвчилася дублем;

тренерські настанови у тайм-ауті;

Ангеліна Молошик забиває черговий гол у ворота суперниць;

щасливі футболістки після фінального свистка;

гравці й адміністративно-тренерський штаб команди „Нафтохімік – ДЮСШ-3” у спортзалі ДЮСШ „Сокіл”, де наші футболістки здобули історичну перемогу над командою „Олімпік” у півфіналі Кубка України.

Категорія: Футбол | Переглядів: 563 | Додав: monarch | Теги: Кубок України, Ангеліна Молошик, Нафтохімік - ДЮСШ-3, Христина Ботюк, Всеукраїнські змагання, жіночий футзал | Рейтинг: 0.0/0