Спортивна гімнастика [9]
Інші види спорту [65]
Різне [10]
Посилання на спортивне відео [5]
Цікаві відеотрансляції із змагань різних рівнів за участю спортсменів Калущини. Добірка спортивних відеоновин, прес-конференцій, інтерв"ю ...

Форма входу

Головна » 2013 » Листопад » 19 » Команда ВПУ-7 перемогла в турнірі з нагоди Дня студента
00:05
Команда ВПУ-7 перемогла в турнірі з нагоди Дня студента

Турнір з міні-футболу, присвячений Дню студента, організував і провів у Калуші міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх». Змагання студентів відбулося 14 листопада на майданчику зі штучним покриттям, який облаштований поблизу Калуської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1.

Взяти участь у турнірі з міні-футболу зголосилися команди Калуського політехнічного коледжу, ВПУ №7, Калуського коледжу економіки, права та інформаційних технологій і Калуського коледжу культури і мистецтв.

Вітаючи учасників змагань з початком турніру та прийдешнім святом – Днем студента, директор МЦФЗН «Спорт для всіх» Олег Нижник побажав футболістам успішного виступу, наголосивши, що українцям для того, щоб бути справді сильною нацією, необхідно вести здоровий спосіб життя. Також він закликав студентів попрощатися з пагубною звичкою палити і порадив хлопцям, щоб вони навіть не дивились в бік дівчат, котрі курять.

У запеклій напруженій боротьбі переможцем турніру з міні-футболу стала команда ВПУ №7, яку готував до змагань відомий калуський футболіст Петро Лесів. Щоправда, у вирішальному матчі вона досить легко обіграла команду Калуського коледжу економіки, права та інформаційних технологій, забивши у ворота суперника шість «сухих» голів.

Третє місце виборола команда Калуського політехнічного коледжу, перемігши команду Калуського коледжу культури і мистецтв з рахунком 4:3.

Призери турніру отримали грамоти від Калуського МЦФЗН «Спорт для всіх», а команду ВПУ №7 відзначили пам’ятним кубком з викарбуваним написом: «Переможцю турніру з міні-футбол».

Мар’яна Савка, головний фахівець Калуського МЦФЗН «Спорт для всіх».

Категорія: Футбол | Переглядів: 546 | Додав: monarch | Теги: турніри, міні-футбол, Петро Лесів, ВПУ №7 | Рейтинг: 5.0/1