П"ятниця, 19.04.2024, 19:27

Головна » 2012 » Червень » 5 » Команда «Нафтохімік» здобула чергову перемогу
21:17
Команда «Нафтохімік» здобула чергову перемогу

Минулої неділі в чотирьох містах нашої країни пройшли матчі 5-го туру чемпіонату України з жіночого футболу. Калуська команда «Нафтохімік» цього дня на стадіоні «Хімік» приймала маріупольську «Іллічівку», яку перемогла з рахунком 5:0.

Заволодівши ініціативою з перших хвилин поєдинку, підопічні Миколи Пристая досить довго не могли підтвердити свою перевагу над суперником бодай одним забитим голом. А причиною тому були доволі грамотні дії гравців «Іллічівки» в захисті та індивідуальна майстерність воротаря цієї команди Анастасії Клімової. Власне, вона упродовж матчу відбила та парирувала кілька м’ячів, які прицільно та сильно спрямовувалися гравцями «Нафтохіміка» у ворота й не кожен голкіпер-чоловік міг би не пропустити гол. Однак капітанові нашої команди Олені Ходирєвій на 30-ій хвилині першого тайму все-таки вдалося після ля подачі м’яча з кутового у штрафний майданчик так переправити його головою під поперечину воріт, що Клімова в цій ситуації просто була позбавлена будь-якого шансу не пропустити гол.

Нарешті відкривши рахунок в матчі з «Іллічівкою», футболістки «Нафтохіміка» впродовж останніх 6-7 хвилин першого тайму забили ще три голи й практично вирішили питання про переможця поєдинку. Спершу відзначилася влучним ударом зі штрафного Юлія Ващенко. Потім вона ж, виконуючи черговий штрафний удар, спрямувала м’яч поближче до воріт, де свою майстерність забивати голи головою продемонструвала нападниця Дарія Кравець. А четвертий гол записала на свій рахунок Ольга Бойченко, яка у штрафному майданчику отримала м’яч, що зрекошетив від ноги колеги по команді Надії Чайки, та з близької відстані влучно пробила в кут воріт.

У другому таймі головний тренер «Нафтохіміка» Микола Пристай дав можливість зіграти в матчі з «Іллічівкою» багатьом гравцям, які значилися в запасі. Їх вихід на поле замість більш досвідчених Крістіни Алєксанян, Олени Бойченко, Гаяне Костанян, Юлії Ващенко та інших не позначився на тактиці гри нашої команди. Вона і надалі продовжувала свої атакувальні дії, створювати небезпечні моменти біля воріт гостей, однак забила тільки один гол. Ще до того, як поступитися місцем на полі Наталії Бояровій, відзначилася Юлія Ващенко, влучно виконавши удар з 11-метрової позначки. А заробила пенальті на 56-ій хвилині матчу нападниця Христина Ботюк, яка після перерви замінила на полі Христину Пасічник. Позицію останньої в захисті зайняла Дарія Кравець, яка в першому таймі грала в нападі.

Перемігши «Іллічівку» з рахунком 5:0, команда «Нафтохімік» зберегла за собою перше місце в турнірній таблиці чемпіонату України з жіночого футболу. В її активі зараз 15 очок, здобутих в шести проведених іграх. На два очка менше має команда «Житлобуд-1» (Харків), але вона зіграла п’ять матчів. До речі, минулої неділі футболістки цього клубу перемогли іншу харківську команду «Житлобуд-2» з рахунком 13:1.

На третю позицію в турнірній таблиці чемпіонату України перемістилася донецька «Донеччанка» (5 ігор, 10 очок), яка 6 червня в Чернігові обіграла «Легенду» з рахунком 1:0. З таким же рахунком костопільська «Родина» перемогла в Києві команда «АТЕКС».

Свій наступний матч команда «Нафтохімік» зіграє сьогодні на стадіоні «Хімік» з чернігівською «Легендою». Початок поєдинку о 17.00.

Василь Ткачук.

Категорія: Жіночий футбол | Переглядів: 536 | Додав: monarch | Теги: жіночий футбол, чемпіонат України-2012, Нафтохімік (Калуш) | Рейтинг: 5.0/1