Спортивна гімнастика [9]
Інші види спорту [65]
Різне [10]
Посилання на спортивне відео [5]
Цікаві відеотрансляції із змагань різних рівнів за участю спортсменів Калущини. Добірка спортивних відеоновин, прес-конференцій, інтерв"ю ...

Форма входу

Головна » 2013 » Лютий » 24 » Команда «Нафтохімік» стартувала в зимовому чемпіонаті України з перемоги
22:58
Команда «Нафтохімік» стартувала в зимовому чемпіонаті України з перемоги

Сьогодні в Маріуполі в манежі спортивного комплексу «Іллічівець» відбулися перші матчі зимового чемпіонату України з футболу серед жіночих команд, в якому беруть участь 10 колективів з різних регіонів країни. Прикарпаття представляє на цьому турнірі команда «Нафтохімік» з Калуша, яка в першому поєдинку з мінімальним рахунком 1:0 обіграла клуб «КОЛІСП-Родина» з Костополя.

Як повідомив телефоном з Маріуполя головний тренер «Нафтохіміка» Микола Пристай, у зустрічі з костопільською командою його підопічні переважали своїх суперниць практично в усіх компонентах футбольної гри. При цьому вони створили чимало небезпечних моментів біля чужих воріт, однак з них спромоглися реалізувати тільки один. На 9-ій хвилині першого тайму влучним ударом відзначилася захисник команди Марія Михайлюк.

«Житлобуд-1» (Харків) – «Житлобуд-2» (Харків) – 6:0;

«Іллічівка» (Маріуполь) – «Чорноморочка» (Одеса) – 9:0.

3 група

«Донеччанка» (Донецьк) – «Легенда-ШВСМ» (Чернігів) – 2:1.

Завтра «Нафтохімік» проведе свій другий матч на зимовому чемпіонаті України зі столичною командою «АТЕКС-СДЮШОР». У випадку перемоги прикарпатських футболісток вони посядуть перше місце в своїй 2-ій групі, а відповідно й забезпечать собі вихід до півфіналу зимового чемпіонату України.

Василь Ткачук.

Категорія: Жіночий футбол | Переглядів: 550 | Додав: monarch | Теги: Марія Михайлюк, зимовий чемпіонат України, жіночий футбол, Микола Пристай, команда Нафтохімік | Рейтинг: 5.0/1