П"ятниця, 29.03.2024, 12:52

Головна » 2011 » Травень » 21 » Команда "Нафтохімік ПНУ" в Харкові програла
23:42
Команда "Нафтохімік ПНУ" в Харкові програла

15 травня в чотирьох містах нашої держави пройшли матчі третього туру чемпіонату України з жіночого футболу. Команда "Нафтохімік ПНУ" (Калуш) цього дня зустрічалася у Харкові з місцевою командою "Житлобуд-1", від якої зазнала поразки з рахунком 0:6.

Як повідомив редакції "КН" виконавчий директор ЖФК Нафтохімік" Михайло Овчар, в дебюті цього поєдинку молоді калуські футболістки практично ні в чому не поступалися своїм більш досвідченим суперницям з Харкова. Вони навіть у двох епізодах були близькими до того, щоб відкрити рахунок в матчі, однак Дарина Дарицька не зуміла відзначитися під час виходу віч-на-віч з голкіпером, а Христина Ботюк, отримавши м’яч у штрафному майданчику, не вцілила в площину воріт із зручної позиції.

Після цього команда "Житлобуд-1" перехопила ініціативу, заграла, так би мовити, у свій футбол, що відзначався й організацією швидких атак. Щось протиставити цьому гравці команди "Нафтохімік ПНУ" не спромоглися. І, звісно, свою позитивну роль відіграв неабиякий досвід більшості футболісток харківського клубу.

На 12-ій хвилині матчу в штрафному майданчику зіграла рукою Христина Пасічник. Суддя без вагань призначила пенальті, а з 11-метрової позначки влучно пробила Ія Андрущак. Через кілька хвилин рахунок в поєдинку подвоїла Ірина Шундровська, а на 40-ій хвилині третій гол у ворота команди "Нафтохімік ПНУ" забила Анна Мозольська.

У другому таймі малюнок гри особливо не змінився. Харківські футболістки продовжували володіти ініціативою, краще грати в пас і частіше змушувати суперниць більше дбати про захист своїх воріт. За рахунок цього та більшого досвіду й кращої індивідуальної майстерності гравців команди "Житлобуд-1" вони забили ще три голи.

Інші матчі третього туру чемпіонату України з футболу серед жіночих команд завершились з такими рахунками:

"Легенда" – "Ятрань" – 5:0;

"Іллічівка" – "Дончанка – ЦПОР" – 0:2;

"АТЕКС" – "Родина" – 1:4.

Результати цих поєдинків призвели до змін у верхній частині турнірної таблиці. На першій позиції тепер розмістилася харківська команда "Житлобуд-1" (3 ігри, 7 очок). Друге і третє місця розділяють між собою донецька команда "Дончанка – ЦПОР" і калуська команда "Нафтохімік ПНУ", які в трьох зіграних поєдинках набрали по 6 очок. Ще не втратила жодного очка чернігівська "Легенда", яка із трьох календарних поєдинків цьогорічного чемпіонату України провела тільки один.

Василь Ткачук.

Категорія: Жіночий футбол | Переглядів: 593 | Додав: monarch | Теги: Дарина Дарицька, жіночий футбол, вища ліга, Чемпіонат України, Михайло Овчар | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 2
2 monarch
0
Насправді третє місце в чемпіонаті України-2011 для команди "Нафтохімік ПНУ" був би непоганий результат. Хай їй щастить в наступних матчах!
ok

1 В.М.
0
Іншого результату в Харкові, мабуть, годі було очікувати, адже команда "Нафтохімік ПНУ" наймолодша серед усіх учасників чемпіонату України з жіночого футболу і зовсім не має досвіду виступів у вищій лізі. Добре було б, аби вона в цьому сезоні бодай зачепилася за третє місце