Субота, 20.04.2024, 02:32

Головна » 2013 » Жовтень » 4 » Команда ФСК «Нафтохімік» – переможець обласної спартакіади
09:37
Команда ФСК «Нафтохімік» – переможець обласної спартакіади

28 вересня в Калуші відбулася обласна спартакіада серед колективів фізкультури та спортивних клубів підприємств і організацій за програмою XII всеукраїнської спартакіади підприємств промислової сфери і транспорту. Як і в минулі роки, її проведення зорганізувала Крайова організація ФСТ «Україна», яку в квітні 2013 року очолив Анатолій Садоха.

До програми спартакіади входили змагання з армспорту, гирьового спорту, легкоатлетичного кросу, настільного тенісу та волейболу. Всі вони, окрім кросу, відбувалися у спортивному комплексі ФСК «Нафтохімік», куди прийшло повболівати за свої команди чимало калушан, адже саме Калуш був представлений на спартакіаді найбільшою кількістю колективів.

Всього у змаганнях брали участь вісім команд, з яких найуспішніше виступила команда ФСК «Нафтохімік». Вона і стала вже в черговий раз переможцем обласної спартакіади та представлятиме Івано-Франківщину на XII всеукраїнській спартакіаді підприємств промислової сфери і транспорту. А пройдуть ці змагання всеукраїнського рівня орієнтовно наприкінці жовтня – на початку листопада 2013 року. Місце їх проведення ще не визначено.

У загальнокомандному заліку призерами обласної спартакіади стали колективи фізкультури Калуського політехнічного коледжу (друге місце) і бізнес-структури «Перукарня».

У змаганнях з армспорту відзначився представник ФСК «Нафтохімік» Андрій Галько. Він у вирішальному поєдинку переміг Романа Остапіва з Долини. А третє місце в змаганнях з боротьби на руках посів силач Калуського політехнічного коледжу Олег Асман.

Абсолютним чемпіоном змагань з гирьового спорту став Сергій Соколенко (ФСК «Нафтохімік»), який за 5 хвилин, які давались на виконання вправи «ривок», 80 разів підняв 24-кілограмову гирю. Його колега по команді Василь Зубрицький посів друге місце з результатом 65 піднімань, а третє призове місце виборов гирьовик політехнічного коледжу Юрій Шевчук (50 піднімань).

Не було рівних представникам ФСК «Нафтохімік» і в легкоатлетичному кросі, який проводився на стадіоні «Хімік». У забігу на 1000 метрів серед чоловіків відзначився Микола Мельничук, який подолав цю дистанцію за 2 хв. 58,8 сек. А серед жінок перемогу в забігу на 500 метрів святкувала Марта Ханенків (1 хв. 32 сек.).

У настільному тенісі переможцем змагань серед чоловіків став Ярослав Штогрин (ФСК «Нафтохімік»), а серед жінок перше місце виборола Сніжана Грещук з політехнічного коледжу.

Команда бізнес-структури «Перукарня» проявила себе у змаганнях з волейболу. У фінальному поєдинку вона перемогла команду ФСК «Нафтохімік» з рахунком 2:1. Третє місце посіли волейболісти політехнічного коледжу.

Всі переможці особистих змагань були відзначені грамотами і цінними призами від Крайової організації ФСТ «Україна». Кубок і грамоту за здобуте перше місце в обласній спартакіаді серед колективів фізкультури та спортивних клубів отримала в нагороду команда ФСК «Нафтохімік». Відповідними грамотами також було відзначено призерів особисто-командних змагань.

Василь Ткачук.

Категорія: Інші види спорту | Переглядів: 872 | Додав: monarch | Теги: ФСК Нафтохімік, Андрій Галько, Ярослав Штогрин, обласна спартаківда | Рейтинг: 5.0/1