Четвер, 28.03.2024, 12:14

Головна » 2012 » Грудень » 31 » ХК «Нафтохімік» упевнено обіграв ХК «Червоноград»
02:22
ХК «Нафтохімік» упевнено обіграв ХК «Червоноград»

Цієї неділі в Калуші місцева хокейна команда «Нафтохімік» зіграла свій черговий матч в чемпіонаті Західноукраїнської аматорської хокейної ліги. Суперником наших хокеїстів був ХК «Червоноград», який перед цим поєдинком переміг 23 грудня на виїзді ХК «Львів» з рахунком 3:0 та посідав у турнірній таблиці чемпіонату третє місце, маючи в своєму активі на 3 очки більше від калушан.

Звісно, господарі майданчика прагнули повернути собі третє місце, а для цього їм потрібно було перемогти червоноградців. І з цим завданням на матч гравці ХК «Нафтохімік» успішно справилися.

Вже на 10 хвилині першого періоду калушани перемагали команду «Червоноград» з рахунком 2:0. Перше зелене світло спалахнуло за воротами Дмитра Балашова після влучного кидка Івана Волосянка, якому асистував Юрій Сукач, а потім відзначився вже сам Юрій після передачі Юрія Кушлика.

Наприкінці першого періоду Юрій Кушлик з передачі капітана команди «Нафтохімік» Івана Келебая довів рахунок в матчі до 3:0, але гостям все ж таки одну шайбу вдалося відквитати. Влучно пробив у стрів воріт, які захищав Олександр Матвіїшин досвідчений гравець «Червонограда» Андрій Шумелда.

В другому періоді гості намагалися переломити хід поєдинку. Вони додали в активності й мали кілька хороших нагод змінити рахунок в матчі. Особливо скрутно було калушанам, коли упродовж однієї хвилини суддя почергово відправив на лавку штрафників аж трьох гравців «Нафтохіміка», однак Олександр Матвіїшин зіграв надійно. Господарі теж не відсиджувалися в захисті, а постійно турбували воротаря команди «Червоноград», що врешті-решт принесло їм позитивний результат. Наприкінці другого тайму здалеку влучно виконав кидок Святослав Ільницький, збільшивши рахунок в поєдинку до 4:1 на користь «Нафтохіміка».

Половина третього періоду пройшла в рівній боротьбі, щоправда, червоноградцям все-таки вдалося закинути другу шайбу у ворота калушан, використавши помилку в захисті граючого тренера команди «Нафтохімік» Олександра Фролова. Відзначився уже згадуваний Андрій Шумелда, і в матчі знову з’явилася інтрига. Однак другу половину третього періоду гравці «Нафтохіміка» провели явно сильніше від гостей. Вони закинули у ворота «Червонограда» ще дві шайби, які записали до свого активу Дмитро Яковина та Юрій Кушлик, здобувши таким чином перемогу над суперником із загальним рахунком 6:2.

Впевнено обігравши команду з Львівщини, ХК «Нафтохімік» повернув собі третє місце в турнірній таблиці чемпіонату ЗУАХЛ. На другій сходинці поки що залишається ХК «Луцьк», який при рівній кількості очок з калуськими і червоноградськими хокеїстами (у всіх команд по 15 очок після зіграних шістьох матчів) випереджає їх тільки за кращою різницею закинутих і пропущених шайб). А лідером чемпіонату продовжує залишатися ХК Явір», який шести проведених поєдинках набрав 18 очок.

Свій наступний матч чемпіонату ЗУАХЛ команда «Нафтохімік» знову зіграє в Калуші. 2 січня 2013 року вона вдома прийматиме ХК «Беркут-Експрес». Початок матчу о 12.00.

Василь Голинський.

Категорія: Хокей | Переглядів: 576 | Додав: monarch | Теги: Юрій Кушлик, Олександр Фролов, ХК Нафтохімік, чемпіонат ЗУАХЛ, Хокей, Олександр Матвіїшин | Рейтинг: 5.0/1