Четвер, 28.03.2024, 20:24

Головна » 2011 » Листопад » 30 » ХК "Калуш" зазнав першої поразки
20:30
ХК "Калуш" зазнав першої поразки

Минулої суботи ХК "Калуш" провів свій черговий матч в рамках чемпіонату ЗУАХЛ. Калуські хокеїсти зустрічалися на виїзді з командою "Явір" з Яворова, якій поступилися з рахунком 1:2, зазнавши першої поразки в сезоні.

Як повідомив тренер ХК "Калуш" Андрій Куць, його юні підопічні (деяким гравцям тільки 14-16 років) ні в чому не поступалися досвідченим хокеїстам клубу "Явір". Пропустивши від господарів катка по одній шайбі в першому й другому періодах, вони в третьому періоді за всіма параметрами хокейної гри мали перевагу над суперниками, однак хлопцям просто не вистачило часу, щоб звести матч до нічиєї. І фортуна цього разу була не на їхньому боці. Калуські хокеїсти, на жаль, не використали слушну нагоду закинути шайбу при виконанні буліту, а спромоглися зробити це тільки одного разу наприкінці третього періоду. Влучним кидком завершив атаку калушанин Степан Гудзоватий.

Після поразки від клубу "Явір", команда "Калуш" опустилася в турнірній таблиці з першого місця на друге та наразі має в своєму активі на одне очко менше від львівського "Експресу". Щоправда, ця команда, з якою калушани вдома зустрінуться цієї суботи, провела в чемпіонаті ЗУАХЛ на один поєдинок більше.

Василь Голинський.

Категорія: Хокей | Переглядів: 611 | Додав: monarch | Теги: Андрій Куць, чемпіонат ЗУАХЛ, Степан Гудзоватий, Хокей, ХК Калуш | Рейтинг: 5.0/1