П"ятниця, 19.04.2024, 19:44

Головна » 2014 » Березень » 7 » Калуські дзюдоїсти перемогли у всеукраїнському турнірі
01:02
Калуські дзюдоїсти перемогли у всеукраїнському турнірі

У спортзалі ДЮСШ «Сокіл» пройшов ХІІІ всеукраїнський турнір із дзюдо серед юнаків і дівчат трьох вікових груп: 1997-1998, 1998-2000, 2001-2002 років народження та молодших, присвячений 25-ій річниці виведення військ із Афганістану.

Цьогоріч звання найсильнішого дзюдоїста виборювали 130 хлопчиків та 30 дівчат зі Львова, Новояворівська, Стрия, Борислава, Іршави, Вижниці, Сторожинця, Чернівців, Надвірної, Тисмениці, Коломиї, Рожнятова, Перегінська, Івано-Франківська та Калуша.

Перед початком турніру начальник управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури і спорту Калуської міськради Михайло Клим оголосив хвилину мовчання за загиблими під час трагічних подій в Україні. Учасник бойових дій в Афганістані, парох Довпотова отець Богдан Никорович згадав ту війну, провів паралель із подіями сьогодення, адже сотні афганців захищали майданівців від неправомірних дій міліції, беркутівців та провокаторів.

– Молімося за Богом бережену нашу Україну та увесь український народ, – закликав отець Богдан.

Голова Калуського територіального об’єднання ветеранів Афганістану, депутат міськради Володимир Сорохтей висловив щиру вдячність представникам команд і юним спортсменам-дзюдоїстам, які в нелегкий час для України приїхали до нашого міста на всеукраїнський турнір.

У результаті безкомпромісної боротьби переможцями ХІІІ всеукраїнського турніру з дзюдо стали калуські дівчата Сніжана Пилип’юк (ЗОШ №4) – у ваговій категорії до 26 кг, Катерина Шеремета (ЗОШ №9) – у ваговій категорії до 40 кг, Ірина Журавель (Томашівська ЗОШ) – у ваговій категорії до 44 кг, Марія Куневич (ЗОШ №5) – у ваговій категорії до 48 кг, Уляна Шудрава (ВПУ №7) – у ваговій категорії до 48 кг, Валерія Цой – у ваговій категорії до 52 кг.

Серед юнаків перемогу вибороли Артур Свирид (ЗОШ №4) – у ваговій категорії до 23 кг та Святослав Зубаль (ЗОШ №10) – у ваговій категорії до 66 кг.

Другі місця у своїх вагових категоріях посіли вихованці ДЮСШ «Сокіл» Віталій Тимків, Сюзанна Пилип’юк, Іванка Гнатюк, Віталій Могилін, Назарій Гнидка, Тарас Перегуда. А на третю сходинку п’єдесталу мали честь піднятися калушани Роман Кучер, Тарас Федишин, Максим Токар, Олександр Давидюк, Андрій Ковальчук, Андрій Чикулей, Станіслав Чолій, Владислав Фединяк, Микола Гвоздецький, Ярослав Хемій, Андрій Левицький, Юрій Орнат та Маріана Савчук.

Усі переможці та призери турніру були нагороджені медалями, дипломами та вимпелами відповідних ступенів.

У загальнокомандному заліку беззаперечну перемогу виборола команда Калуша із загальним здобутком 27 медалей. Друге і третє місця забезпечили собі відповідно команди Івано-Франківська (16 медалей) та Львова (7 медалей).

– ХІІІ всеукраїнський турнір із дзюдо серед юнаків і дівчат пройшов на хорошому організаторському рівні, – констатувала п’ятиразова чемпіонка Європи з боротьби дзюдо, майстер спорту України львів’янка Тетяна Гаврілова.

Тому хотілося б висловити від спортсменів та суддівської колегії щирі слова вдячності організаторам турніру – управлінню у справах сім’ї, молоді, фізкультури і спорту, Калуському територіальному об’єднанню ветеранів Афганістану та ДЮСШ «Сокіл».

Василь Клим, головний суддя змагань.

Прикріплення: Зображення 1
Категорія: Вільна боротьба, дзюдо, самбо | Переглядів: 596 | Додав: monarch | Теги: Василь Клим, дзюдо, всеукраїнський турнір, ДЮСШ Сокіл | Рейтинг: 5.0/1