Четвер, 25.04.2024, 03:25

Головна » 2013 » Грудень » 22 » Калуські борці – володарі Кубка України
19:56
Калуські борці – володарі Кубка України

9-12 грудня в Броварському вищому училищі фізичної культури відбувся Кубок України з вільної боротьби серед чоловіків і жінок, переможцями та призерами якого стали і вихованці відомих калуських тренерів Ігоря Барни та Миколи Пукіша.

У змаганнях серед жінок відзначилася вихованка тренера-викладача з вільної боротьби Калуської ДЮСШ «Сокіл» Миколи Пукіша, нині студентка ІІІ курсу Львівського державного училища фізичної культури Тетяна Кіт. Ця 19-річна дівчина, виступаючи у ваговій категорії до 55 кг, здобула бронзову медаль Кубка України, поступившись у півфінальному поєдинку з рахунком 0:2 бронзовій призерці чемпіонату Європи та міжнародного турніру серії Ґолден Гран-прі FILA, срібній медалістці Всесвітньої універсіади-2013, майстрові спорту міжнародного класу Ірина Гусяк з Львівщини. А ось у втішній сутичці за третє місце Тетяна Кіт переконливо перемогла теж суперницю з Львівської області, майстра спорту міжнародного класу Ольгу Нерепу з рахунком 10:3.

У цій же ваговій категорії виступали ще дві калушанки – майстер спорту міжнародного класу Ірина Харів (тренер – Ігор Барна) і кандидат у майстри спорту Вікторія Харук (тренер – Микола Пукіш), які посіли відповідно сьоме і шістнадцяте місця.

Більш вагомого успіху домоглися в Броварах калуські борці. У ваговій категорії до 60 кг впевнену перемогу в Кубку України з вільної боротьби здобув вихованець Ігоря Барни, заслужений майстер спорту 32-річний Василь Федоришин. А вихованець Миколи Пукіша, майстер спорту Андрій Свирид, якому тільки в квітні 2013 року виповнилося 18 років, виборов у цій же ваговій категорії бронзову медаль.

Ще одним володарем Кубка України з вільної боротьби став знову ж таки вихованець Ігоря Барни, 21-річний майстер спорту Іван Петрів. Він посів перше місце у ваговій категорії до 66 кг, перемігши у фіналі борця з Харківщини, майстра спорту Тітала Джафаряна з рахунком 7:5.

Василь Ткачук.

Прикріплення: Зображення 1 · Зображення 2
Категорія: Вільна боротьба, дзюдо, самбо | Переглядів: 535 | Додав: monarch | Теги: Іван Петрів, Микола Пукіш, Ігор Барна, Кубок України, вільна боротьба, Василь Федоринин | Рейтинг: 5.0/1