Четвер, 28.03.2024, 12:31

Головна » 2012 » Жовтень » 7 » Калушани – чемпіони світу зі спортивного орієнтування
09:41
Калушани – чемпіони світу зі спортивного орієнтування

У Республіці Чехія неподалік відомого курорту Карлові Вари відбувся десятий чемпіонат світу зі спортивного орієнтування (рогейн формату 24 години) серед дорослих, юніорів і ветеранів.

Майже тисяча учасників з тридцяти двох країн світу з’їхалися для участі в цьому заході. Відрадно, що рогейн отримав розповсюдження на всіх континентах, і змаганнях в Чехії стали тому підтвердженням. У них брали участь спортсмени з Японії, Китаю, Австрії, Нової Зеландії, Грузії, США, Канади, Фінляндії, Іспанії та інших країн.

За збірну юніорську команду України виступали калушани, майстри спорту Сергій Моспан і Микола Ковбасюк. Подолавши дистанцію довжиною понад 120 км за 22 години 56 хвилин 31 секунду і набравши 2580 залікових очок, наші орієнтувальники перемогли, здобувши знання чемпіонів світу серед юніорів.

На другому і третьому призових місцях – спортсмени Чехії і Росії.

Сергій і Микола займаються в групі підготовки до вищих спортивних досягнень старшого тренера-викладача ДЮСШ управління освіти Калуської міськради Омеляна Куцука.

О. Козачинський, майстер спорту зі спортивного орієнтування.

Категорія: Спортивне орієнтування | Переглядів: 540 | Додав: monarch | Теги: Сергій Моспан, Спортивне орієнтування, Омелян Куцук, Микола Ковбасюк, чемпіонат світу | Рейтинг: 5.0/1