П"ятниця, 19.04.2024, 03:54

Головна » 2012 » Грудень » 26 » Юні спортсмени змагалися за призи ДЮСШ ФСК «Нафтохімік»
00:20
Юні спортсмени змагалися за призи ДЮСШ ФСК «Нафтохімік»

Відкриваючи змагання та вітаючи його учасників, голова ФСК «Нафтохімік» Василь Худин водночас виконав приємну місію нагородження кращої юної вихованки ДЮСШ клубу за підсумками 2012 спортивного року. Нею стала Валентина Саприкіна, яка посіла перше місце на чемпіонаті ЦР ФСТ «Україна» зі спортивного орієнтування, виконавши норматив кандидата в майстри спорту України. Василь Дмитрович відзначив спортсменку грамотою та премією, а також вручив премію її тренерові Галині Строчук.

Після цього в манежі розгорілася між юними спортсменами справжня боротьба за призи ДЮСШ ФСК «Нафтохімік». Чимало з них здобули вихованці дитячо-юнацьких спортивних шкіл управління освіти Калуської міськради та ФСТ «Нафтохімік».

Серед учнів ДЮСШ управління освіти найкраще себе проявили бігуни Андрій Данів і Мар’яна Федак. Андрій став переможцем змагань серед юнаків у бігу на 50 та 300 метрів, а Мар’яні не виявилося рівних серед дівчат у бігу на 300 метрів.

Вихованці ДЮСШ ФСК «Нафтохімік» добре виступили в стрибках у висоту. Так, переможцем серед юнаків став Назар Вовчок, а серед дівчат відзначилися Роксолана Токар (друге місце) і Зоряна Кривцун (третє місце).

Валентина Саприкіна, яку ми вже згадували, виборола серед дівчат друге місце в бігу на 600 метрів.

Всіх переможців та призерів легкоатлетичних змагань було нагороджено солодкими призами від адміністрації ДЮСШ ФСК «Нафтохімік».

Вадим Вінницький, головний суддя змагань, тренер-викладач з легкої атлетики ДЮСШ ФСК «Нафтохімік».

Категорія: Легка атлетика | Переглядів: 646 | Додав: monarch | Теги: Галина Строчук, Спортивне орієнтування, Валентина Саприкіна, легка атлетика, ДЮСШ ФСК Нафтохімік | Рейтинг: 5.0/1