Субота, 27.04.2024, 01:19

Головна » 2013 » Січень » 9 » Юні калуські дзюдоїсти здобули 33 медалі
20:48
Юні калуські дзюдоїсти здобули 33 медалі

Упродовж двох днів у залі ДЮСШ «Сокіл» тривав ХІ всеукраїнський турнір з дзюдо серед юнаків і дівчат 1996-1998 років народження та молодших, присвячений пам’яті голови НРУ, депутата ВР України, Героя України В’ячеслава Чорновола.

Підняти Державний прапор України організатори змагань доручили калушанці, кандидатові у майстри спорту Уляні Шундрові, а покласти квіти до барельєва В’ячеслава Чорновола – місцевим дзюдоїстам Віталію Кузіву та Катерині Шереметі. Господарі турніру зустріли почесних гостей змагань з хлібом-сіллю (коровай отримала п’ятиразова чемпіонка Європи, майстер спорту України з дзюдо львів’янка Тетяна Гаврилова) та вручили всім пам’ятні медалі. Учасників змагань, а ними були 101 юнак та 20 дівчат зі Львова, Новояворівська, Стрия, Борислава, Золочева, Миколаєва, Самбора, Вижниці, Івано-Франківська, Надвірної та Калуша, тепло привітали у своїх виступах на урочистому відкритті турніру начальник управління у справах сім’ї, молоді, фізкультури і спорту Калуської міськради Михайло Клим, голова міської організації НРУ Володимир Тимків та директор ДЮСШ «Сокіл» Богдан Когут, які побажали всім вагомих спортивних здобутків на калуському татамі. І треба сказати, що юні калуські дзюдоїсти виправдали їхні сподівання.

За результатами ХІ всеукраїнського турніру з дзюдо перше загальнокомандне місце посіла команда Калуша, яка загалом здобула 33 медалі. Друге і третє місця вибороли відповідно команди Івано-Франківська (10 медалей) і Львова (8 медалей).

Серед калуських дзюдоїстів переможцями у своїх вагових категоріях стали Катерина Шеремета (ЗОШ №9), Ірина Журавель (Томашівська ЗОШ), Олександра Драпайло ( ЗОШ №6), Тетяна Андреєва (ЗОШ №4), Тетяна Когут (ЗОШ №4) та Святослав Зубань. На другу сходинку п’єдесталу піднялися за підсумками турніру Богдана Бованко, Вікторія Перейма, Ольга Когут, Павло Метенько, Андрій Ковальчук, Віталій Кузів, Тарас Перегуда, Микола Сікора, Іван Терпеливець, Василь Антонів та Максим Кісільов. А 16 калуськох дзюдоїстів (п’ятеро дівчат і одинадцятеро хлопчиків) посіли у своїх вагових категоріях треті місця.

Переможців та призерів турніру нагороджено медалями та дипломами відповідних ступенів.

Василь Клим, головний суддя змагань, володар чорного паска (2 ДАН).

На знімку: наймолодший учасник турніру – дев’ятирічний Андрій Ковальчук (ЗОШ №10).

Категорія: Вільна боротьба, дзюдо, самбо | Переглядів: 569 | Додав: monarch | Теги: Богдан Когут, Михайло Клим, дзюдо, ДЮСШ Сокіл, всеукраїнський турнір | Рейтинг: 5.0/1