Четвер, 25.04.2024, 15:00

Головна » 2014 » Квітень » 18 » Екс-гравець «Нафтохіміка» відзначилася в матчі з Уельсом
23:47
Екс-гравець «Нафтохіміка» відзначилася в матчі з Уельсом

Національна жіноча збірна України з футболу провела свій третій матч у відбірному турнірі до чемпіонату Європи 2015 року. У невеликому містечку Лланеллі підопічні Анатолія Куцева зустрічалися зі збірною Уельсу, з якою зіграли внічию 1:1.

Рахунок в цьому матчі відкрили українки вже на 7-ій хвилині. Влучним ударом відзначилася екс-гравець калуської команди «Нафтохімік» Ольга Бойченко, яка сьогодні виступає за російський клуб «Зірка-2005». Однак здобути перемогу над збірною Уельсу нашій команді таки не судилося. Свій гол господарки поля забили за 12 хвилин до завершення поєдинку.

Нагадаємо, що підопічні Анатолія Куцева виступають у групі 6 разом зі збірними Білорусі, Туреччини, Чорногорії, Англії та Уельсу. В ній наразі лідирують англійки, які у п’яти зіграних матчах не втратили жодного очка. Збірна Уельсу посідає другу сходинку, маючи в своєму активі 10 очок, набраних у п’яти поєдинках. На третій позиції в турнірній таблиці перебуває збірна України, в якої 7 очок, здобутих у трьох матчах. Зокрема, українки перемогли у виїзних поєдинках збірну Чорногорії (4:1) і збірну Туреччини (1:0).

Свій наступний відбірний матч до чемпіонату Європи-2015 збірна України проведе 8 травня теж на виїзді. Цього дня її суперником буде лідер групи 6 – команда Англії.

Василь Ткачук.

Р.S. Ольга Бойченко в складі калуської команди «Нафтохімік» в 2012 році стала срібним призером національного чемпіонату та володарем Кубку України з жіночого футболу. В сезоні 2013 року вона захищала кольори російського клубу «Зірка-2005», з яким здобула срібні медалі чемпіонату Росії та Кубок цієї країни.

Категорія: Жіночий футбол | Переглядів: 456 | Додав: monarch | Теги: жіночий футбол, національна збірна України, команда Нафтохімік, Ольга Бойченко | Рейтинг: 5.0/1