Середа, 24.04.2024, 06:04

Головна » 2015 » Червень » 1 » Дві команди з Івано-Франківщини – призери чемпіонату України з футболу серед дівчат до 15 років
07:41

22 травня в Калуші завершилося свято дівочого футболу, яке подарували уболівальникам команди WU-15. Цього дня на стадіоні «Хімік» пройшли фінальні поєдинки та відбулася церемонія нагородження кращих команд, гравців та всіх учасників чемпіонату України з футболу серед дівчат до 15 років.

Приємно відзначити, що цьогоріч його призерами стали дві команди з нашої області – ДЮСШ №3 (Івано-Франківськ) і «Надвірняночка» (Надвірна). Обидві вони стали переможцями групового етапу турніру й відповідно до попередньо проведеного жеребкування вимушені були 21 травня зустрітися між собою у матчі плей-оф. Перемогу в ньому святкувала івано-франківська команда ДЮСШ №3, яка обіграла «Надвірняночку» з рахунком 2:0. А в іншому поєдинку плей-оф команда «Ліцей» з Костополя перемогла чернігівський «Спартак» з рахунком 2:1.

Тож 22 травня команди-переможці вже виборювали чемпіонський титул, а переможені команди з’ясовували, хто з них сильніший, у матчі за третє місце. В обидвох поєдинках виявити командам між собою переможця без серії післяматчевих пенальті не судилося. А тут одній команді з Івано-Франківщини фортуна усміхнулася, а іншій – ні. Адже в кінцевому підсумку бронзові медалі здобули футболістки з Надвірної, а гравці костопільського «Ліцею» завдяки влучнішому виконанню ударів з 11-метрової позначки стали чемпіонами України.

Матч за 3 місце

«Спартак» (Чернігів) – «Надвірняночка» (Надвірна) – 1:1 (пен. 2:3).

Фінал

«Ліцей» (Костопіль) – ДЮСШ №3 (Івано-Франківськ) – 0:0 (пен. 5:4).

На церемонії нагородження головний спеціаліст комітету жіночого футболу ФФУ Руслан Діденко та член цього комітету суддя національної категорії Михайло Овчар відзначили дипломами всі команди-учасниці чемпіонату України, які посіли 4-16 місця, а гравцям і тренерам трьох найсильніших команд вони вручили медалі відповідного ґатунку. Також їх капітани отримали дипломи, якими нагородили команди за високі досягнення на турнірі, та пам’ятні кубки.

Відзначили організатори чемпіонату і футболісток, яких визнали кращими в п’ятьох номінаціях. Зокрема, спеціальні призи отримали кращий воротар Яна Тріщук («Надвірняночка») кращий захисник Ірина Кравченко («Спартак»), кращий півзахисник Надія Бойчук (ДЮСШ №3), кращий нападаючий Юлія Семенюк («Ліцей») та бомбардири турніру Марина Косик («Ліцей») і Поліна Янчук («Пантери» (Умань), які забили по 6 голів.

Відразу по завершенні турніру присутній на ньому новий головний тренер дівочої футбольної збірної України WU-15 Володимир Рева оприлюднив список 24-х гравців, яких запросив для участі в навчально-тренувальному зборі, що проходитиме в Калуші до 29 травня. До нього ввійшли і чотири футболістки з Івано-Франківщини: воротар «Надвірняночки» Яна Тріщук, захисник цієї команди Яна Русінова та півзахисники команди ДЮСШ №3 Діана Лаврук і Надія Бойчук.

Василь Ткачук.

Фото Ольги Яреми.

Категорія: Жіночий футбол | Переглядів: 744 | Додав: monarch | Теги: діфочий футбол, Надвірняночка, Діана Лаврук, ДЮСШ №3, Надія Бойчук, Яна Русінова, чемпіонат України WU-15, Михайло Овчар, Яна Тріщук | Рейтинг: 5.0/1