П"ятниця, 26.04.2024, 10:11

Головна » 2013 » Листопад » 29 » Два атлети «Кузні м’язів» стали срібними призерами чемпіонату світу
00:35
Два атлети «Кузні м’язів» стали срібними призерами чемпіонату світу

Успішно виступили на відкритому чемпіонаті світу GPF-GPA 2013 з силового триборства (паверліфтингу), жиму штанги лежачи, багатоповторного жиму та станової тяги, який нещодавно відбувся у Києві, два калуські атлети, котрі займаються в спортивному клубі «Кузня м’язів». Сергій Мостовий, 1992 року народження, та Ігор Терещенко, 1987 року народження, здобули срібні нагороди турніру світового рівня.

Відкритий чемпіонат світу проводився в аматорському (GPA) і професійному (GPF) дивізіонах без екіпіровки (RAW) і в екіпіровці (EQ). Обидва калушани виступали без екіпіровки в аматорському дивізіоні. Зокрема, Сергій змагався в жимі штанги лежачи з атлетами вікової групи до 23 років (юніорами) вагової категорії до 100 кг. Вижавши штангу вагою 155 кг, він виконав норматив майстра спорту за версією GPA та посів в підсумку друге місце. А майстер спорту за версією UNPF Ігор Терещенко здобув срібну медаль світового чемпіонату в багаторазовому жимі серед чоловіків вікової групи від 24 до 30 років вагової категорії до 75 кг, вижавши штангу вагою 55 кг 63 рази.

Крім медалей, калуські атлети привезли зі столиці України дипломи про підтвердження їхніх спортивних досягнень на турнірі світового рівня та цінні призи, а Сергій Мостовий ще й відповідне посвідчення про присвоєння йому звання майстра спорту.

У цих високих здобутках спортсменів є й символічна частка власника СК «Кузня м’язів» Миколи Мельника, котрий всіляко підтримує атлетів та все робить для того, щоб у залі спортклубу завжди панувала справжня спортивна атмосфера й учасники тренувань отримували від занять на тренажерах якомога більший ефект.

Василь Ткачук.

P.S. Світлини надано Сергієм Мостовим.

Категорія: Важка атлетика, пауерліфтинг | Переглядів: 800 | Додав: monarch | Теги: Сергій Мостовий, СК Кузня мязів, паверліфтинг, Ігор Терещенко, чемпіонат світу | Рейтинг: 5.0/1