Четвер, 28.03.2024, 20:01

Головна » 2013 » Вересень » 15 » Чемпіонський титул знову здобула команда енергослужби
21:44
Чемпіонський титул знову здобула команда енергослужби

Третій рік поспіль переможцем традиційної відкритої спартакіади ТОВ «Карпатнафтохім» і ПрАТ «ЛУКОР», приуроченої до Дня працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості, стала команда енергослужби ПрАТ «ЛУКОР». Свій черговий чемпіонський титул вона здобула у нелегкій боротьбі з іншими п’ятьма командами структурних підрозділів нафтохімічного комплексу та командою Калуського політехнічного коледжу.

Поступившись всього одним очком переможцю, друге місце в спартакіаді виборола команда управління ТОВ «Карпатнафтохім», а третє місце посіли команди залізничного цеху і виробництва ПВХСС, які набрали однакову кількість очок – по 24. Надалі в її підсумковій турнірній таблиці команди розмістилися в такій послідовності: 5 місце – виробництво етилену і поліетилену, 6 місце – Калуський політехнічний коледж, 7 місце – виробництво ВХіКС. Всі вони без винятку були відзначені відповідними грошовими преміями. Команда-переможець спартакіади отримала заслужений пам’ятний кубок, а також грамоту за перше загальнокомандне місце. Аналогічно грамоти за друге і третє місця дісталися командам управління ТОВ «Карпатнафтохім», залізничного цеху і виробництва ПВХСС.

Варто також сказати, що цьогоріч у програму спартакіади, приуроченої до професійного свята нафтохіміків, входили залікові змагання з настільного тенісу, піднімання гир, міні-футболу, кульової стрільби з пневматичної гвинтівки, перетягування линви, а також конкурс-естафета «Тато, мама і я – спортивна сім’я». Переможців і призерів кожного окремого змагання теж щедро винагородили грамотами, пам’ятними медалями та призами чи грошовими преміями (залежно від виду спорту. – Авт.). А ось за перемогу в турнірі з міні-футболу команда енергослужби ПрАТ «ЛУКОР» отримала ще й пам’ятний кубок.

Василь Ткачук.

На знімках: Василь Булавинець переміг у змаганнях з піднімання гир з результатом 180 піднімань;

перетягнути команду управління ТОВ "Карпатнафтохім" ніхто не зумів;

переможець змагань з міні-футболу - команда енергослужби ПрАТ "ЛУКОР".

Категорія: Інші види спорту | Переглядів: 418 | Додав: monarch | Теги: спартакіада ТОВ Карпатнафтохім і Пр | Рейтинг: 5.0/1