Спортивна гімнастика [9]
Інші види спорту [65]
Різне [10]
Посилання на спортивне відео [5]
Цікаві відеотрансляції із змагань різних рівнів за участю спортсменів Калущини. Добірка спортивних відеоновин, прес-конференцій, інтерв"ю ...

Чемпіонові ЗУАХЛ «Нафтохімік» поступився

Першої поразки в чемпіонаті Західноукраїнської аматорської хокейної ліги сезону 2012-2013 рр. зазнав ХК «Нафтохімік» (Калуш). Минулої суботи на катку Калуського льодового палацу наші хокеїсти приймали діючого чемпіона ЗУАХЛ – команду «Явір» (Яворів), яка і цього сезону виступає досить потужно, впевнено перемагаючи всіх своїх суперників. Не став винятком і її звітний поєдинок у Калуші. «Явір» обіграв «Нафтохімік» з рахунком 4:1.

Калуські вболівальники, які прийшли цього дня до льодового палацу підтримати свою команду в матчі з принциповим суперником, вже невдовзі після початку поєдинку вихлюпнули свої щасливі емоції. На 13-ій хвилині першого періоду шайбу у ворота гостей закинув Дмитро Яковина). Однак, як згодом виявилося, більше молоді хокеїсти «Нафтохіміка» не спромоглися в цьому поєдинку потішити своїх прихильників результативними кидками.

Натомість команда «Явір», за яку виступали старші й більш досвідчені гравці, ще до кінця першого періоду не тільки зрівняла рахунок у поєдинку, причому зробила це, коли «Нафтохімік» мав чисельну перевагу, а й закинула другу шайбу.

У другому періоді обидва клуби вирішили зіграти більш обережно в захисті та розраховувати на успіх під час організацій швидких контратак. Така тактика не принесла дивідендів жодній з команд: на другу перерву вони пішли за того ж таки рахунку 2:1 на користь «Явора».

Ну а в третьому періоді гості на класі переграли команду «Нафтохімік», закинувши у її ворота ще дві шайби та здобувши таким чином свою чергову перемогу в чемпіонаті ЗУАХЛ.

Зазнавши першої поразки в сезоні 2012-2013 рр., калуські хокеїсти опустилися в турнірній таблиці чемпіонату ЗУАХЛ з другого місця на третє. На другу ж сходинку піднявся ХК «Луцьк», який 22 і 23 грудня в двох виїзних матчах здобув перемоги над командами «Ведмеді» (Ужгород) – 3:0 та «Беркут-Експрес» (Львів) – 10:2.

9  «Беркут-Експрес»       7        0        7           9-52       0

Свій наступний поєдинок ХК «Нафтохімік» проведе 29 грудня, у суботу, знову на катку Калуського льодового палацу. Суперниками калушан буде ХК «Червоноград».

Василь Голинський.

Категорія: Хокей | Переглядів: 662 | Додав: monarch | Теги: ХК Нафтохімік, чемпіонат ЗУАХЛ, Хокей, Дмитро Яковина | Рейтинг: 5.0/1