Спортивна гімнастика [9]
Інші види спорту [65]
Різне [10]
Посилання на спортивне відео [5]
Цікаві відеотрансляції із змагань різних рівнів за участю спортсменів Калущини. Добірка спортивних відеоновин, прес-конференцій, інтерв"ю ...

Форма входу

Головна » 2014 » Червень » 8 » Більшість призів від «КАРПАТНАФТОХІМу» вибороли учні з Івано-Франківська
09:15
Більшість призів від «КАРПАТНАФТОХІМу» вибороли учні з Івано-Франківська

У спортзалі ФСК «Нафтохімік» відбулася відкрита першість міста Калуша з настільного тенісу серед учнівської молоді (юнаків і дівчат 2000 року народження і молодших), присвячена Дню захисту дітей. У черговий раз генеральним спонсором цих змагань виступило ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ».

Загалом у турнірі, головним суддею якого був арбітр першої категорії Микола Чоп’юк з Івано-Франківська, виявили бажання взяти участь 29 юних спортсменів, в тому числі п’ятеро дівчат. Крім тенісистів з Калуша, за призи від нафтохімічного підприємства змагалися також учні з Войнилова Калуського району, Богородчан, Городенки, Тисмениці, Надвірної та Івано-Франківська. Серед учасників турніру був навіть кандидат у майстри спорту з настільного тенісу, член збірної України 13-річний Михайло Жолубак з обласного центру. Він, зрозуміло, став переможцем змагань серед юнаків 2000-2002 років народження. Друге місце серед учнів цієї вікової групи посів Сергій Максимів з Тисмениці, а третім призером змагань став Владислав Гайдич з Городенки.

У турнірі серед юнаків молодшої вікової групи (учні 2003 року народження і молодші) переміг іванофранківець Петро Середюк. Тільки від нього зазнав єдиної поразки на цих змаганнях вихованець тренера-викладача ДЮСШ ФСК «Нафтохімік» Івана Тимчишина, учень Калуської ЗОШ №7 Дмитро Сидорів, який посів друге місце. З третім підсумковим результатом завершив турнір серед юнаків цієї вікової групи Михайло Мацук з обласного центру.

Переможцем змагань серед дівчат стала Анна Стефанків з Івано-Франківська, а друге і третє місця посіли відповідно Романія Файфер з Богородчан та Інна Присяжнюк з Тисмениці.

Переможці та призери відкритої першості міста Калуша з настільного тенісу були відзначені грамотами і грошовими преміями від ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ», а всім його учасникам голова ФСК «Нафтохімік» Василь Худин вручив солодкі призи.

Організатори турніру також нагородили грамотами і цінними призами – флешками наймолодшу його учасницю калушанку Тамілу Комунецьку, іванофранківця Володимира Романишина, який переміг в конкурсі глядацьких симпатій, кращого захисника Івана Шостаківського з Івано-Франківська та кращого нападника Віталія Микитина з Калуша.

Василь Ткачук.

Категорія: Настільний теніс | Переглядів: 640 | Додав: monarch | Теги: відкрита першість м. Калуша, Іван Тимчишин, настільний теніс, Дмитро Сидорів | Рейтинг: 5.0/1